חנויות אינטרנטיות

חנות דיגיטלית

חנות דיגיטלית היא אתר אינטרנט שבו אנחנו מוכרים את המוצרים ו/או השירותים שלנו לגולשים מכל העולם.

אנשים קונים היום יותר ויותר מוצרים דרך האינטרנט כך הם חוסכים לעצמם את ההגעה לחנות ואת הובלת המוצרים הביתה, הם גם חוסכים זמן וגם עושים את הקניה ברוגע ובנוחות של הבית שלהם.
img

חנות דיגיטלית זמינה עבור הלקוחות 24 שעות ביממה כך שהלקוחות לא מוצאים את עצמם מאחורי דלת סגורה אף פעם, אלא מבצעים את הקניות שלהם גם כאשר בעל העסק ישן או נמצא עם המשפחה שלו.

עם השנים יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את השירות המושלם שהם מעניקים ללקוחות שלהם דרך החנות האינטרנטית ואת התועלת העצומה שהחנות מפיקה עבורם כאשר הם פותחים סניף נוסף לעסק שלא מצריך את ההוצאות של חנות פיזית.

כשאר אנחנו בונים חנות דיגיטלית חשוב שהחנות תהיה בנויה בצורה ידידותית למשתמש ולשדר אמינות גבוהה מה שיגרום ללקוח לסמוך עלינו ולבצע את הרכישות אצלינו באתר.

החנות צריכה להיות מאובטחת, עם אפשרות של סליקת אשראי במגוון ערוצים מה שיתן ללקוח את האפשרות לבחור במה שמוכר ובטוח עבורו.

כמה טיפים חשובים לבניית חנות אינטרנטית:

עיצוב
גם אם אתם מוכרים את המוצרים הטובים ביותר ונותנים את השירות הטוב ביותר, אם לא תגישו את זה ללקוח עם חווית גלישה ובצורה יפה ומושכת הוא כנראה יעדיף את המתחרים.

ההמלצה שלנו היא לבדוק את האתרים של המתחרים שלכם ברשת ולקחת השראה מהם ומאמרים נוספים לבניית האתר שלכם

יחד עם זאת חשוב להקפיד שהאתר שלכם יהיה בנוי בעיצוב שונה מהמתחרים כדי ליצור בידול ועניין בחנות שלכם.
צ'אט בוט
אנשים נהנים כשאר הם מקבלים יחס אישי ויעדיפו חנות שנותנת להם את היחס והשירות האישי.

אחת הדרכים היעילות לתת ללקוח את ההרגשה הזאת באתר היא דרך צ'אט בוט שעונה לשאלות נפוצות באופן אוטומטי ומעביר את השאלות החדשות לנציג אנושי.

מחקרים הראו עליה של כ-10% בהמרות של חנויות אינטרנטיות לאחר ההתקנה של הצ'ט בוט באתר.
מובייל
מחקרים שנעשו לאחרונה מצאו כי 30% מהרכישות באינטרנט בוצעו דרך מכשירים ניידים, והצפי הוא שבשנים הקרובות נגיע ל-50% מהקניות במובייל.

לכן חשוב מאוד לקחת בחשבון את נוחות השימוש של הגולשים במובייל כבר בעיצוב האתר שיתאים לגולשים מכל סוגי המכשירים.

ההמלצה שלנו היא לבחון את האתר ממכשירים שונים לוודא שהוא תקין ונוח בכל מכשיר.
מתחרים
בכדי להישאר רלוונטים בשוק, חשוב מאוד לזכור כי ללקוחות חושב המחיר והשירות שהן מקבלים, ולכן יש לשים על עין על המתחרים שלנו ולבחון את המחירים שלהם, ואת התנאים שהם מציעים ללקוחות, אם זה מחירי משלוחים, ואפשרות להחזרת מוצרים בטווח זמן מסוים.

זכרו כמה שתהיו יותר אטרקטיביים ללקוחות שלכם גם מבחינת המחיר וגם מחינת התנאים הנלווים למכירה, הלקוחות יקנו ממכם שוב ושוב, כי לקוח מרוצה קונה וקונה וקונה

חנות עושים אצל מומחים!

אם אתה מתעניין בהקמת חנות אינטרנטית לעסק שלך, אתה יותר מוזמן לבוא לשבת איתנו על כוס קפה ולשמוע על האפשרויות העומדות בפניך כאשר אתה מתנהל עם צוות מקצועי.
he_ILHebrew
he_ILHebrew