עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים

בעידן של היום, גיוס לקוחות חדשים עובר דרך אתר אינטרנט מושך ומעוצב בצורה עדכנית, למעשה, ללא אתר אינטרנט יש סיכוי גדול שלקוחות רבים לא ידעו על קיומו של העסק שלך, וזה יגרום להם לעבור למתחרים שלך שכן השכילו לבנות נוכחות מרשימה ברשת האינטרנט.
img

סוגי האתרים

כאשר אנו מחליטים לבנות אתר אינטרנט, עלינו לקבל דבר ראשון את ההחלטה איזה סוג אתר אנחנו רוצים לבנות, ישנם 3 סוגי אתרים עיקריים, ולאחר בחינת המטרות שאנחנו רוצים להשיג לאחר בניית האתר אנחנו נחליט איזה אתר אנחנו רוצים לבנות
אתר תדמית
אתר תדמית הינו אתר אינטרנט אשר מציג את העסק שלנו בצורה מושכת ומעוצבת, והוא סוג של כרטיס ביקור שמייצר לנו נוכחות ברשת, כאשר מחפשים אותנו ו/או את המוצרים שלנו יגיעו לאתר שלנו ושם ימצאו בין 5-10 דפים שמסבירים על המוצר והשירות שלנו, הסיפור שלנו, עדויות של לקוחות, ודרכים ליצירת קשר וכדומה.

אתר תדמית מתאים לרוב העסקים, והוא מרשים מאוד, ונותן מענה לנוכחות מקצועית ומרשימה ברשת.
אתר קטלוגי
אתר קטלוגי הוא אתר שמכיל קטגוריות ומוצרים שונים, והוא דומה לאתר חנות. ההבדל בין האתרים הוא שהאתר הקטלוגי לא מכיל חנות ואופציה של סליקת אשראי ותשלום ישיר באתר.

אתר קטלוגי מתאים לעסק שרוצה פיתוחים מיוחדים באתר, ואלמנטים מותאמים אישית, ולעסקים שיש להם הרבה סוגי מוצרים להציג.
אתר חנות
אתר חנות הוא אתר שמוכר מוצרים און ליין, כאשר ניתן למכור גם מוצרים שניתן לספק אותם ע"ג המחשב כדוגמת, ספרים אלקטרוניים, קורסים דיגיטליים, וגם מוצרים פיזיים שנשלחים לבית הלקוח בדואר או עם שליח

אתר חנות מתאים עבור עסקים שיכולים ומעוניינים למכור מוצרים און ליין, ורוצים למכור לא רק ללקוחות שנמצאים באזור שלהם אלא בכל הארץ והעולם

בניית אתר ב'ריספונט'

עיצוב מותאם אישית
עיצוב מותאם אישית
אנחנו בחברת ריספונט בונים ללקוחותינו אתרים מושקעים ומעוצבים ברמה גבוהה, העיצוב שהלקוחות מקבלים לאתר בוא עיצוב מותאם אישית, כך שהלקוח יקבל מוצר שמתאים לו ומדבר לקהל היעד הספציפי שלו, האתר נבנה בצורה רספונסיבית כך שהוא מתאים את עצמו לכל גודל של מכשיר בו גולשים, מחשב טאבלט או סמארטפון.
img
מערכות מעקב
מערכות מעקב
אנו מחברים את האתר למערכת אנליטיקס ולמערכות מעקב על התנהגות הגולשים, כך שנוכל לשפר את איכות האתר כל הזמן. בנוסף מחברים את העסק למספר טלפון מיוחד שיהיה באתר כך שנוכל לעקוב אחרי אחוזי ההמרה של האתר, ובסוף לדעת איך לכוון להגיע לתוצאה הרצויה של גיוס לידים לעסק, והבאת האתר של הלקוח למקום הראשון.
he_ILHebrew
he_ILHebrew